Galaktikus támadás
olvasói
9/10 (7)
Zane Ziminski rádiócsillagász legszívesebben az eget kutatja. Jeleket vár, választ az űrbe sugárzott földi üzenetekre. Ezért nem is lepődik meg amikor sikerül elkapnia egy a naprendszerünkön túlról érkező adást.
A felfedezés jelentőségét azonban rajta kívül mintha senki sem értékelné, így napokon belül elveszti állását és az egyetlen szem- és fültanút, aki bizonyíthatná az igazát. Hamarosan saját megfigyelőállomást hoz létre és a következő idegen adás érkezésekor megdöbbentő titkot fedez fel: Az idegenek már megkezdték a föld meghódítását és az életkörülmények gyökeres megváltoztatását.
The Arrival
amerikai sci-fi, 110 perc, 1996
Rendező:
Színész:
Charlie Sheen
(Zane Zaminsky)
Ron Silver
(Phil Gordian)
Teri Polo
(Char)
Richard Schiff
(Calvin)
Lindsay Crouse
(Ilana Green)
Linkek
Játék
November 3. és 5. között az Európai Parlament idén is az Uránia Nemzeti Filmszínházban mutatja be az Lux-díjra jelölt, döntős filmeket.
Copyright © 2023 Minnetonka Lapkiadó Kft.
|
Iratkozz fel RSS-hírcsatornáinkra!
Programot ajánlok|Impresszum|Médiaajánlat|Felhasználási feltételek