Bebújós

A Pesti Est bemutatja
Budapest, Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház
Négy szülő, négy gyerek és egy óvó néni. Az előadás érdekessége, hogy egy-egy szülőt és gyermekét ugyanaz a színész alakítja. Gyerekjáték az egész. Vagy mégsem?
90 perc
A történet alapvetően minden szülőnek ismerős: féltő apukák és aggódó anyukák gondosan kiválasztották az óvodát gyermekeiknek. Az óvónő megbízható, jó pedagógus, a többi szülő szintén rendes ember, nyugodtan ott lehet hagyni a gyerekeket ebben a biztonságos közegben. Problémák persze mindenhol adódhatnak. Még ebben az álomoviban is, ahol a nagycsoportosok furcsa dolgokat kezdenek el játszani. A felnőttek viszont nagyon figyelnek, nem hagyják, hogy baj történjen, ezért nyomozásba fognak, hogy megtudják, kitől ered a bűnös játék.
2017.03.29
|
(4 kép)
Játék
November 3. és 5. között az Európai Parlament idén is az Uránia Nemzeti Filmszínházban mutatja be az Lux-díjra jelölt, döntős filmeket.
Copyright © 2023 Minnetonka Lapkiadó Kft.