Csík György
Díszlet (színház)
 
Alul semmi (Szolnoki Szigligeti Színház és a Millenáris Kht., 2003)
 
Amadeus (Móricz Zsigmond Színház, 2006)
Bál a Savoyban (Szigligeti Színház, 2012)
 
Bizánc (Újszínház, 2018)
Cirkuszhercegnő (Szigligeti Színház, 2012)
 
Csongor és Tünde (Vígszínház, 2011)
Dühöngő ifjúság (Thália Színház, 2003)
 
Havanna (Thália Színház, 2011)
 
Hét nap a világ (Újvidéki Színház (SRB), 2009)
Holt költők társasága (Nemzeti Színház, 2018)
 
Az isteni Sarah (Orlai Produkciós Iroda, 2012)
Jézus Krisztus szupersztár (Szigligeti Színház, 2011)
 
Kabaré (Győri Nemzeti Színház, 2010)
 
La Mancha lovagja (József Attila Színház, 2016)
Légy jó mindhalálig (Szigligeti Színház, 2011)
 
Lúdas Matyi (Jókai Színház, 2010)
Mirandolina (Szigligeti Színház, 2012)
 
A Montmartre-i ibolya (József Attila Színház, 2018)
My Fair Lady (Vörösmarty Színház, 2014)
 
A nagymama (József Attila Színház, 2012)
Othello (József Attila Színház, 2015)
 
P.P.Pasoliniproject (PR-Evolution Dance Company, 2014)
Párkák (Bárka, 2010)
 
Portugál (Újvidéki Színház (SRB), 2003)
Rovarok (Móricz Zsigmond Színház, 2006)
 
A salemi boszorkányok (Szigligeti Színház, 2014)
Szerelem (kaposvári Csiky Gergely Színház, 2016)
 
Valahol Európában (Pesti Magyar Színház, 2016)
Jelmez (színház)
 
Bizánc (Újszínház, 2018)
 
Csongor és Tünde (Vígszínház, 2011)
Dühöngő ifjúság (Thália Színház, 2003)
 
Havanna (Thália Színház, 2011)
Hét nap a világ (Újvidéki Színház (SRB), 2009)
 
Holt költők társasága (Nemzeti Színház, 2018)
Az isteni Sarah (Orlai Produkciós Iroda, 2012)
 
Koldusopera (Zentai Magyar Kamaraszínház (SRB), 2014)
 
A Montmartre-i ibolya (József Attila Színház, 2018)
Portugál (Újvidéki Színház (SRB), 2003)
 
Starfactory (Thália Színház, 2013)
Szibériai csárdás (Móricz Zsigmond Színház, 2016)
 
Utolsó keringő (Magyar Állami Operaház, 2003)
Játék
November 3. és 5. között az Európai Parlament idén is az Uránia Nemzeti Filmszínházban mutatja be az Lux-díjra jelölt, döntős filmeket.
Copyright © 2022 Minnetonka Lapkiadó Kft.