Gothár Péter
Nemzetisége: magyar
Rendező (mozi)
 
 
 
Passzport (2001)
 
Akasztottak (1999)
 
A részleg (1994)
 
Melodráma (1991)
 
Idő van (1985)
A revizor (1983)
 
A tökfilkó (1982)
 
Rendőrség (1981)
Woyzeck (1980)
 
Baleset (1977)
 
Díszlet (színház)
 
Ahol a farkas is jó (Kamra, 2014)
 
Amphitryon (Nemzeti Színház, 2013)
Én vagyok a Te (Nemzeti Színház, 2011)
 
Farsang (Katona József Színház, 2012)
Fekete tej (Katona József Színház, 2003)
 
A filozófus (Katona József Színház, 2011)
Golden Dragon (Katona József Színház, 2010)
 
Hóhérok (Katona József Színház, 2017)
Ivanovék karácsonya (Kamra, 2007)
 
Kakuk Marci (Thália Színház, 2019)
Kazamaták (Katona József Színház, 2006)
 
A kék angyal avagy egy zsarnok vége (Örkény István Színház, 2013)
Két úr szolgája (Pesti Színház, 2014)
 
Kutyakeringő (Kamra, 2009)
Lear király (Nemzeti Színház, 2010)
 
Makrancos Kata (Vígszínház, 2012)
 
A mizantróp (Örkény István Színház, 2008)
Oszlopos Simeon (Kamra, 2015)
 
Részegek (Kamra, 2015)
Szentistvánnapi búcsú (Radnóti Miklós Színház, 2006)
 
Szilvia, a k. (Radnóti Miklós Színház, 2003)
Szürke galamb (Kamra, 2019)
 
Tóték (Radnóti Miklós Színház, 2004)
Trakhiszi nők (Kamra, 2006)
 
Trapiti (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2005)
Vaknyugat (Átrium, 2013)
 
Vaknyugat (Kultúrbrigád és Átrium, 2012)
Vakond (Katona József Színház, 2009)
 
Író (színház)
 
Diótörő
 
Megáll az idő
Rendező (színház)
 
Ahol a farkas is jó (Kamra, 2014)
 
Amphitryon (Csiky Gergely Színház, 2008)
Amphitryon (Nemzeti Színház, 2013)
 
Én vagyok a Te (Nemzeti Színház, 2011)
Farsang (Katona József Színház, 2012)
 
Fekete tej (Katona József Színház, 2003)
A filozófus (Katona József Színház, 2011)
 
Golden Dragon (Katona József Színház, 2010)
Háztűznéző (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2007)
 
Hedda Gabler (Katona József Színház, 2003)
Hétköznapi őrületek (Kamra, 2005)
 
Hóhérok (Katona József Színház, 2017)
Ivanovék karácsonya (Kamra, 2007)
 
Kakuk Marci (Thália Színház, 2019)
Karnyóné-gyakorlatok (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2012)
 
Kazamaták (Katona József Színház, 2006)
A kék angyal avagy egy zsarnok vége (Örkény István Színház, 2013)
 
Kés a tyúkban (Kamra, 2003)
Két úr szolgája (Pesti Színház, 2014)
 
A kripli (Radnóti Miklós Színház, 2003)
Kutyakeringő (Kamra, 2009)
 
Leányvásár (Szegedi Szabadtéri Játékok, 2013)
Lear király (Nemzeti Színház, 2010)
 
Makrancos Kata (Vígszínház, 2012)
McDonagh-gyakorlatok (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2010)
 
A mizantróp (Örkény István Színház, 2008)
 
Oszlopos Simeon (Kamra, 2015)
Presznyakov-gyakorlatok (TERROR) (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2012)
 
Részegek (Kamra, 2015)
Szentistvánnapi búcsú (Radnóti Miklós Színház, 2006)
 
Szilvia, a k. (Radnóti Miklós Színház, 2003)
A színházcsináló (Kamra, 2003)
 
Szürke galamb (Kamra, 2019)
Terrorizmus (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2012)
 
Tóték (Radnóti Miklós Színház, 2004)
Trakhiszi nők (Kamra, 2006)
 
Trapiti (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2005)
Vaknyugat (Átrium, 2013)
 
Vaknyugat (Kultúrbrigád és Átrium, 2012)
Vakond (Katona József Színház, 2009)
 
Játék
November 3. és 5. között az Európai Parlament idén is az Uránia Nemzeti Filmszínházban mutatja be az Lux-díjra jelölt, döntős filmeket.
Copyright © 2021 Minnetonka Lapkiadó Kft.