Előadások műsoron
0
70, Girls, 70 - Nercbanda (Karinthy Színház)
 
A
Ahogy tetszik (Kamra)
 
Akit az istenek szeretnek (Szkéné Színház)
Albérlet az asztal alatt (Zuglói Civil Ház)
 
Anyám tyúkja 2. (Örkény István Színház)
Anyám tyúkja (Örkény István Színház)
 
Aranyozás – Költők Arany Jánosról (Örkény István Színház)
Ascher Tamás Háromszéken (Katona József Színház)
 
Audiencia (Pesti Színház)
Azt meséld el, Pista! (Örkény István Színház)
 
B
Bádogdob (Kamra)
 
A bajnok (Katona József Színház)
Bányavakság (Szkéné Színház)
 
Berlin, Alexanderplatz (Katona József Színház)
Bihari (Katona József Színház)
 
Bizánc (Újszínház)
Bogyó és Babóca (Kolibri Fészek)
 
A bolond lány (Karinthy Színház)
A bolondok grófja (Újszínház)
 
Borisz Godunov (Katona József Színház)
Bors néni (Kolibri Színház)
 
Bűn és bűnhődés (Vígszínház)
 
C
Caligula helytartója (Nemzeti Színház)
 
Cyber Cyrano (Kolibri Pince és Teázó)
Csoda és Kósza (Örkény István Színház)
 
Csoda korban élünk (Szigliget) (Thália Színház)
A csomótündér (Budapest Bábszínház)
 
D
 
DeGeneráció (Karinthy Színház)
A démon gyermekei (Szkéné Színház)
 
Die Päpstin – A pápanő (József Attila Színház)
Diggerdrájver (Örkény Stúdió)
 
Dog story (Játékszín)
A Dohány utcai seriff (Örkény Stúdió)
 
E
Az édes teher (Magyar Táncművészeti Egyetem)
 
Egy komcsi nyanya vagyok (Katona József Színház)
Egy piaci nap (Radnóti Miklós Színház)
 
Életrevalók (Játékszín)
Elnöknők (Kamra)
 
Az ember tragédiája (Budapest Bábszínház)
 
Ex (VII. Olivér) (Újszínház)
Ezeregyév (RaM Colosseum)
 
EztRád (Szkéné Színház)
F
Fácántánc (Szkéné Színház)
 
A fajok eredete (Szkéné Színház)
 
Filuména házassága (József Attila Színház)
 
A funtineli boszorkány (Újszínház)
 
G
Grace (MU Színház)
 
H
Hallgatni akartam (Vígszínház)
 
A halottember (Szkéné Színház)
Hamlet (Örkény István Színház)
 
Hamlet (Vígszínház)
Hamupipőke (Karinthy Színház)
 
Hangemberek (Újszínház)
Harisnyás Pippi (Pesti Magyar Színház)
 
A hattyú (Örkény István Színház)
Háztűznéző (Katona József Színház)
 
Heisenberg (Hatszín Teátrum)
Helló, náci! (Kolibri Pince és Teázó)
 
A hétfejű tündér (Budapest Bábszínház)
Hóhérok (Katona József Színház)
 
Holle anyó (Budapest Bábszínház)
Holt lelkek (Katona József Színház)
 
Huzatos ház (Petőfi Sándor Művelődési Ház)
I
I. Erzsébet (Szkéné Színház)
 
III. Richárd (Pesti Magyar Színház)
 
Ithaka (Katona József Színház)
J
János vitéz (József Attila Színház)
 
Játék a kastélyban (Vígszínház)
József és testvérei (Örkény István Színház)
 
K
 
Kész kabaré! (Zuglói Civil Ház)
 
A két Korea újraegyesítése (Katona József Színház)
Két néni, ha megindul (Örkény Stúdió)
 
Ketten egyedül (Thália Színház)
Kippkopp és Tipptopp (Kolibri Fészek)
 
A királylány bajusza (Újszínház)
Kiválasztottak (Jurányi Ház)
 
Klotild néni (Karinthy Színház)
Kölcsönlakás (Játékszín)
 
A kőszívű ember fiai (Újszínház)
A Krakken művelet (Átrium)
 
Kvartett (Pesti Színház)
Kvartett (Trafó)
 
L
 
Légy jó mindhalálig (József Attila Színház)
 
Legyen a feleségem (Játékszín)
Lóvátett lovagok (Pesti Színház)
 
M
M/Ámor, vagy amit akartok (Szkéné Színház)
 
Mágikus állatok iskolája (Kolibri Színház)
Máglya (Vígszínház)
 
Margarida asszony (Karinthy Színház)
Második nekifutás (Karinthy Színház)
 
 
Megszámláltatott fák (Újszínház)
Mennyei hang! (Játékszín)
 
Mesél a bécsi erdő (Örkény István Színház)
Mi és ők (Jurányi Ház)
 
A mi kis városunk (Karinthy Színház)
 
Misi Mókus vándorúton (Budapest Bábszínház)
 
Miskin herceg (Katona József Színház)
Mojo (Belvárosi Színház)
 
Mondjad, Atikám! (Pesti Színház)
Mulatság (Thália Színház)
 
N
Nehéz (Szkéné Színház)
 
Nem tudhatom – Radnóti és korunk (Katona József Színház)
 
A nők iskolája (Katona József Színház)
 
Nóra – Karácsony Helmeréknél (Katona József Színház)
Nostradamus (RaM Colosseum)
 
Nyúl Péter (Budapest Bábszínház)
O
Az öngyilkos (Szkéné Színház)
 
Az ördög (Karinthy Színház)
 
Össz-hang (Katona József Színház)
 
Othello (MU Színház)
P
Pali (Katona József Színház)
 
Pánik a fedélzeten (Angyalföldi József Attila Művelődési Központ)
Parasztopera (Szkéné Színház)
 
Pedig én jó anya voltam (Örkény Stúdió)
Petra von Kant keserű könnyei (Katona József Színház)
 
Pettson és Findusz (Budapest Bábszínház)
 
Pionírszív (Örkény Stúdió)
Pipp és Polli (Budapest Bábszínház)
 
A piszkosak (Karinthy Színház)
Pogánytánc (Nemzeti Színház)
 
Portugál (Katona József Színház)
Pöttöm Panna (Újszínház)
 
Pöttyös Panni az iskolában (Thália Színház)
Prostitúció (Katona József Színház)
 
R
Ricse, Ricse, Beatrice (Újszínház)
 
Rövid (Thália Színház)
 
Rumini (Pesti Magyar Színház)
S
Sári bíró (Újszínház)
 
Second Life avagy Kétéletem (Hatszín Teátrum)
Secondhand (szovjetűdök) (Örkény István Színház)
 
Segítség! Megnősültem! (Thália Színház)
Semmi konferencia (Átrium)
 
Soha senkinek (Szkéné Színház)
 
Széljegy (Kamra)
Szent Péter esernyője (Karinthy Színház)
 
Szép napok (Katona József Színház)
A szőke ciklon (Játékszín)
 
Szólók (MU Színház)
T
 
Tanár úr, kérem! (Karinthy Színház)
Tartuffe (Örkény István Színház)
 
Távoli dal (Vígszínház)
Terror (Kamra)
 
A testőr (Pesti Színház)
Tied a világ! (Játékszín)
 
Toldi (Pesti Színház)
 
Toldi (Szkéné Színház)
 
Tóték (Örkény István Színház)
U
Az ügynök halála (Nemzeti Színház)
 
Az ügynök halála (Örkény István Színház)
Ürgék (Kamra)
 
Az üvegbúra (Örkény Stúdió)
V
Valódi hamisítvány (Belvárosi Színház)
 
Varsói melódia (Hatszín Teátrum)
Veszek egy éjszakát (József Attila Színház)
 
A vihar (Budapest Bábszínház)
Virágot Algernonnak (Játékszín)
 
A vörös bestia (Újszínház)
W
Woyzeck (Szkéné Színház)
 
Z
Zserbótangó (Újszínház)
 
Játék
Pocoyo egy csintalan, kíváncsi és minden kalandra elszánt kisfiú.
Copyright © 2018 Minnetonka Lapkiadó Kft.