április 21 - május 4.
szombat
április 21.
vasárnap
április 22.
hétfő
április 23.
kedd
április 24.
szerda
április 25.
csütörtök
április 26.
péntek
április 27.
szombat
április 28.
vasárnap
április 29.
hétfő
április 30.
kedd
május 1.
szerda
május 2.
csütörtök
május 3.
péntek
május 4.
04
óra
04:00
Életkor
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Iskolapad
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Hogy volt?!
Nagy komédiások (ism.)
04:00
Itthon vagy!
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Summa
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Család'18
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Világ
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Kék bolygó
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Életkor
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Iskolapad
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Hogy volt?!
Seregi László (ism.)
04:00
Itthon vagy!
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Summa
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Család'18
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Nem mindenki Szabó Géza ám...
magyar dokumentumfilm, 1998
04:00
Világ
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Kék bolygó
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
05
óra
05:55
Hajnali gondolatok
05:30
Noé barátai
(ism.)
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:15
Noé barátai
(ism.)
05:45
Magyar történelmi arcképcsarnok
magyar ismeretterjesztő, Károly Róbert (1308-1342), 1998
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
06
óra
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Térkép
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Gasztroangyal
Miskolc (ism.)
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Roma magazin
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Srpski Ekran
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Hrvatska Kronika
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Rondo
JELEN/LÉT NEMZETISÉGI SZÍNHÁZTALÁLKOZÓ 2018
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
P'amende
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Térkép
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Gasztroangyal
Orosháza (ism.)
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Roma magazin
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Srpski Ekran
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Hrvatska Kronika
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Életkerék
07
óra
07:20
Szerelmes földrajz
Bukta Imre
07:50
Rúzs és selyem
07:45
Isten kezében
07:15
Domovina
07:45
Ridikül
Évelők (ism.)
07:15
Unser Bildschirm
07:45
Ridikül
Miről beszélnek a fák? (ism.)
07:15
Ecranul Nostru
07:45
Ridikül
Külföldiek, akik Magyarországon lettek sikeresek (ism.)
07:15
Kvartett
07:45
Ridikül
Önbizalomfröccs női módra (ism.)
07:15
Öt kontinens
(ism.)
07:45
Ridikül
Desszertáció (ism.)
07:15
Hazajáró
07:50
Rúzs és selyem
07:45
Isten kezében
07:15
Domovina
07:45
Ridikül
Hangok virtuózai (ism.)
07:15
Unser Bildschirm
07:45
Ridikül
Edzésben tartva (ism.)
07:20
Ecranul Nostru
07:50
német bűnügyi tévéfilm, 1997 (ism.)
07:15
Alpok-Duna-Adria
07:45
Ridikül
Minden elismerésünk! (ism.)
07:15
Öt kontinens
(ism.)
07:45
Ridikül
Lappangó kultúrkincsek (ism.)
szombat
április 21.
vasárnap
április 22.
hétfő
április 23.
kedd
április 24.
szerda
április 25.
csütörtök
április 26.
péntek
április 27.
szombat
április 28.
vasárnap
április 29.
hétfő
április 30.
kedd
május 1.
szerda
május 2.
csütörtök
május 3.
péntek
május 4.
08
óra
08:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Szólád, 2012
08:55
Noé barátai
08:10
Kereszt-Tények
magyar vallási műsor
08:25
Katolikus krónika
08:50
Így szól az Úr!
08:40
mexikói telenovella, 137/137. rész
08:40
német tévéfilmsorozat, 20/1. Új élet, 2005
08:40
német tévéfilmsorozat, 20/2. Vaklárma, 2005
08:40
német tévéfilmsorozat, 20/3. Viharfelhők, 2005
08:40
német tévéfilmsorozat, 20/4. Szertefoszlott álmok, 2005
08:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Magyaregregy, 2012
08:15
Kereszt-Tények
magyar vallási műsor
08:25
Katolikus krónika
08:55
Így szól az Úr!
08:40
német tévéfilmsorozat, 20/5. Az első csók, 2005
08:40
német tévéfilmsorozat, 20/6. Keserű ébredés, 2005
 
08:45
német tévéfilmsorozat, 20/7. Összeomolva, 2005
08:45
német tévéfilmsorozat, 20/8. Utolsó kísérlet, 2005
09
óra
09:30
német tévéfilmsorozat, VIII. évad, 9/1. rész: Titok a víz mélyén
09:00
Rome Reports - Vatikáni híradó
09:25
Útmutató
09:55
Új nemzedék
09:30
mexikói telenovella, 142/120. rész (ism.)
09:35
mexikói telenovella, 142/121. rész (ism.)
09:30
mexikói telenovella, 142/123. rész (ism.)
09:30
mexikói telenovella, 142/124. rész (ism.)
09:30
mexikói telenovella, 142/125. rész (ism.)
09:00
Noé barátai
09:30
német tévéfilmsorozat, VIII. évad, 9/2. rész: Robbie és a krokodil
09:00
Rome Reports - Vatikáni híradó
09:30
A sokszínű vallás
09:40
Kérdések a Bibliában
09:30
mexikói telenovella, 142/126. rész (ism.)
09:30
mexikói telenovella, 142/127. rész (ism.)
09:30
mexikói telenovella, 142/129. rész (ism.)
09:35
mexikói telenovella, 142/130. rész (ism.)
09:35
mexikói telenovella, 142/131. rész (ism.)
10
óra
10:25
Család-barát
10:25
Evangélikus magazin
10:55
Az utódok reménysége
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:00
Református ifjúsági műsor
10:10
Evangélikus ifjúsági műsor
10:20
Úton-útfélen
10:30
Református magazin
10:25
Család-barát
10:15
Isten kezében
magyar vallási műsor, A hivatás vértanúja - Brenner János , 2010
10:45
Brenner János boldoggá avatása - Közvetítés Szombathelyről
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
11
óra
 
11:25
Önkéntesek
      
11:00
Római katolikus szentmise
     
szombat
április 21.
vasárnap
április 22.
hétfő
április 23.
kedd
április 24.
szerda
április 25.
csütörtök
április 26.
péntek
április 27.
szombat
április 28.
vasárnap
április 29.
hétfő
április 30.
kedd
május 1.
szerda
május 2.
csütörtök
május 3.
péntek
május 4.
12
óra
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:50
Bringás Brigantik
magyar ismeretterjesztő sorozat, 8/8. rész
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:45
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:50
Jamie 15 perces kajái
angol ismeretterjesztő sorozat, Ázsiai hal és Tex-mex tacos, 2012
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:50
Jamie 15 perces kajái
angol ismeretterjesztő sorozat, Olasz gnocci és Mexikói csirke, 2012
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:50
Jamie 15 perces kajái
angol ismeretterjesztő sorozat, Ázsiai tengeri sügér és Carbonara tészta, 2012
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:50
Jamie 30 perces kajái
angol ismeretterjesztő sorozat, 40/1. rész
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:50
Jamie 30 perces kajái
angol ismeretterjesztő sorozat, 40/2. rész
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:45
Új idők új dalai
Vásárhelyi festészet
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:40
EuropeS Magazin
XVIII. évad, 4/1. rész
 
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:50
Jamie 30 perces kajái
angol ismeretterjesztő sorozat, 40/4. rész
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:45
Jamie 30 perces kajái
angol ismeretterjesztő sorozat, 40/5. rész
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:50
Jamie 30 perces kajái
angol ismeretterjesztő sorozat, 40/6. rész
13
óra
13:15
Peru, Chile
Érkezés - A hely neve
13:40
francia-amerikai filmvígjáték, 1997
13:15
A fák titokzatos világa
osztrák ismeretterjesztő film
13:25
mexikói telenovella, 142/121. rész
13:20
Honfoglaló
(ism.)
13:20
Honfoglaló
(ism.)
13:15
Honfoglaló
(ism.)
13:20
Honfoglaló
(ism.)
13:15
Peru, Chile
A hely neve 2.
13:45
francia játékfilm, 1977
13:20
A Nagy Fafilm
magyar ismeretterjesztő film, 2014
13:05
Jamie 30 perces kajái
angol ismeretterjesztő sorozat, 40/3. rész
13:35
mexikói telenovella, 142/127. rész
13:40
Honfoglaló
(ism.)
13:20
Honfoglaló
(ism.)
13:15
Honfoglaló
(ism.)
13:20
Honfoglaló
(ism.)
14
óra
 
14:10
Hit, erkölcs és hűség - A Magyar Corvin-lánc kitüntetettjei
XVIII. évad, 7/7. rész: Sir George Radda az Oxfordi Egyetem professor emeritusa
14:40
német-olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/2. Motorosok, 2008
14:15
mexikói telenovella, 142/122. rész
14:15
mexikói telenovella, 142/123. rész
14:10
mexikói telenovella, 142/124. rész
14:05
mexikói telenovella, 142/125. rész
14:50
német tévéfilmsorozat, I. évad, 15/10. rész: Éjszakai menekülés
14:15
mexikói telenovella, 142/126. rész
 
14:20
Múzeumtúra - francia módra - I. évad
francia dokumentumfilm-sorozat, A párizsi Tengerészeti Múzeum, 2006
14:50
német-olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/3. Üvöltés, 2008
14:15
mexikói telenovella, 142/128. rész
14:30
mexikói telenovella, 142/129. rész
14:10
mexikói telenovella, 142/130. rész
14:05
mexikói telenovella, 142/131. rész
14:50
német tévéfilmsorozat, I. évad, 15/15. rész: A vadászkirály
14:10
mexikói telenovella, 142/132. rész
szombat
április 21.
vasárnap
április 22.
hétfő
április 23.
kedd
április 24.
szerda
április 25.
csütörtök
április 26.
péntek
április 27.
szombat
április 28.
vasárnap
április 29.
hétfő
április 30.
kedd
május 1.
szerda
május 2.
csütörtök
május 3.
péntek
május 4.
15
óra
15:25
magyar filmvígjáték, 1965
15:30
magyar filmvígjáték, 1943
15:05
német tévéfilmsorozat, I. évad, 15/7. rész: Szerelmi bánat
15:05
német tévéfilmsorozat, I. évad, 15/8. rész: Környezeti ártalmak
15:00
német tévéfilmsorozat, I. évad, 15/9. rész: Szakácsművészet
15:50
német-osztrák tévéfilmsorozat, III. évad, 16/12. rész: A búcsú
15:05
német tévéfilmsorozat, I. évad, 15/11. rész: Farkasok
15:15
magyar játékfilm, 1964
15:45
magyar filmvígjáték, 1936
15:05
német tévéfilmsorozat, I. évad, 15/12. rész: Elvágyódás
15:20
német tévéfilmsorozat, I. évad, 15/13. rész: Lidérces éjszaka
15:00
német tévéfilmsorozat, I. évad, 15/14. rész: A gyanú
15:50
német-osztrák tévéfilmsorozat, III. évad, 16/16. rész: Összetört remény
15:00
német tévéfilmsorozat, II. évad, 13/1. rész: Sötét felhők
16
óra
16:50
Hej Páva
Eötvös Remus: Örkői dalcsokor (Dr. Agócs Gergely)
16:45
Hej Páva
Debreceni Hajdú Táncegyüttes: Tiszapolgári rukkoló bál (Novák Péter)
16:05
német-osztrák tévéfilmsorozat, III. évad, 16/9. rész: Mély zuhanás
16:50
Hej Páva
Ecsedi Petra: Sárközi mennyasszonybúcsúztató (Navartil Andrea)
16:05
német-osztrák tévéfilmsorozat, III. évad, 16/10. rész: Szívdobogás
16:50
Hej Páva
Fodor Mátyás: Észak-Mezőségi ritka és sűrű magyar - Fodor Mátyás: Széki sűrű és ritka tempó (Zsuráfszky Zoltán)
16:00
német-osztrák tévéfilmsorozat, III. évad, 16/11. rész: Vészleszállás
16:45
Hej Páva
Király Dávid: Ipolysági kanászhangverseny (Dr. Agócs Gergely)
16:30
Hej Páva
Glonczi Rodrigó: Felső-Tisza-Vidéki cigánybotoló és cigánytánc (Sánta Gergő)
16:40
Szerencse Híradó
16:05
német-osztrák tévéfilmsorozat, III. évad, 16/13. rész: Szomorú ébredés
16:50
Hej Páva
Juhász András: Eleki román muzsika (Pál István Szalonna )
16:50
Hej Páva
Nógrád Táncegyüttes: Táncok a Kárpátaljai Nagydobronyból (Dr. Diószegi László)
16:45
Hej Páva
Debreczeni-Kis Helga: Beás cigány dallamok ( A Bogdány testvérpár játéka alapján) - Sebő Ferenc
16:05
német-osztrák tévéfilmsorozat, III. évad, 16/14. rész: Keserű igazság
16:45
Hej Páva
Gellén Péter: Táncok székről (Kádár Ignác )
16:10
Hej Páva
Pendely Énekegyüttes: Népdalok Gyergyóból - Vizoli Demeter dalai (Navratil Andrea)
16:20
német bűnügyi tévéfilm, 1997
16:00
német-osztrák tévéfilmsorozat, III. évad, 16/15. rész: Bűn és bűnhődés
16:45
Hej Páva
Tatrospart Néptánccsoport: Harsogtassunk Újévre! (Dr. Diószegi László)
16:30
Hej Páva
Szöllősi Katalin: Bukovinia székely keserves és öreges (Sebestyén Márta)
16:45
Szerencse Híradó
16:00
német-osztrák tévéfilmsorozat, IV. évad, 15/1. rész: Szabadesés
16:45
Hej Páva
Kalotaszeg legénytársulat: Legényesen (Fitos Dezső-Kocsis Einkő)
17
óra
17:00
Gasztroangyal
Miskolc
17:00
Hogy volt?!
Seregi László
17:00
Ridikül
Miről beszélnek a fák?
17:00
Ridikül
Külföldiek, akik Magyarországon lettek sikeresek
17:00
Ridikül
Önbizalomfröccs női módra
17:00
Ridikül
Desszertáció
17:00
Ridikül
Hangok virtuózai
17:00
Gasztroangyal
Orosháza
17:00
Hogy volt?!
Fényes Szabolcs
17:00
Ridikül
Edzésben tartva
 
17:00
Ridikül
Minden elismerésünk!
17:00
Ridikül
Lappangó kultúrkincsek
17:00
Ridikül
Zsák a foltját
szombat
április 21.
vasárnap
április 22.
hétfő
április 23.
kedd
április 24.
szerda
április 25.
csütörtök
április 26.
péntek
április 27.
szombat
április 28.
vasárnap
április 29.
hétfő
április 30.
kedd
május 1.
szerda
május 2.
csütörtök
május 3.
péntek
május 4.
18
óra
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:35
Szerencse Szombat
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:35
olasz tévéfilmsorozat, IV. évad, 20/20. rész: Az ördög arca 2. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:35
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/126. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:35
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/127. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:35
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/128. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:35
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/129. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:35
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/130. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:35
Szerencse Szombat
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:35
angol bűnügyi tévéfilmsorozat, V. évad, 15/1. rész: Jacob csillaga
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:35
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/1. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:35
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/2. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:35
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/3. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:35
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/4. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:35
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/5. rész
19
óra
19:35
magyar tévéfilm, XVI. évad, 6/2. rész: A világ legrövidebb kapcsolata
19:50
Magyarország, szeretlek!
19:30
Honfoglaló
19:30
Honfoglaló
19:30
Honfoglaló
19:30
Honfoglaló
19:30
Virtuózok 2018
A kicsik válogatója
19:35
magyar tévéfilm, XVI. évad, 6/3. rész: Nem is tudod, hogyan fáj
19:40
Magyarország, szeretlek!
19:30
Honfoglaló
19:30
Honfoglaló
19:30
Honfoglaló
19:30
Honfoglaló
19:30
Virtuózok 2018
A nagyok válogatója
20
óra
20:35
francia filmvígjáték, 2014
 
20:25
Kékfény
20:25
Önök kérték
20:25
Skandináv lottó
20:35
angol családi filmsorozat, I. évad, 6/4. rész
20:25
magyar sitcom, 6. rész Kinek a pap, 2018
 
20:35
amerikai filmvígjáték, 1983
 
20:25
kanadai-amerikai bűnügyi tévéfilm, 2016
20:25
Önök kérték
20:25
Skandináv lottó
20:35
angol családi filmsorozat, I. évad, 6/5. rész
20:25
magyar sitcom, 7. rész A csábítás iskolája, 2018
 
21
óra
 
21:25
Irak-Jordánia magyar segítség
21:55
amerikai thriller, 1997
21:25
amerikai tévéfilmsorozat, IV. évad, 13/9. rész: Minden zugban poloska
21:25
spanyol tévéfilmsorozat, IV. évad, 18/10. rész
21:30
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 12/4. rész: Eljátszott bizalom
21:00
Fábry
21:25
német játékfilm, 2013
 
21:15
angol-német-ír játékfilm, 2003
21:55
amerikai tévéfilmsorozat, IV. évad, 13/10. rész: Felkelteni a Napot
21:25
francia filmvígjáték, 2010
21:30
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 12/5. rész: Aurora
21:00
A Bagi Nacsa Show
21:20
német-francia háborús film, 2014
szombat
április 21.
vasárnap
április 22.
hétfő
április 23.
kedd
április 24.
szerda
április 25.
csütörtök
április 26.
péntek
április 27.
szombat
április 28.
vasárnap
április 29.
hétfő
április 30.
kedd
május 1.
szerda
május 2.
csütörtök
május 3.
péntek
május 4.
22
óra
22:25
Kenó
22:26
amerikai-angol-norvég háborús kalandfilm, 1985
 
22:10
Kenó
22:20
amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 23/14. rész: Az irgalmas szamaritánus
22:10
Kenó
22:20
amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat, II. évad, 16/2. rész: A magány gyógyírjának rejtélye
22:20
Kenó
22:35
Nyugodt nap éve
lengyel-amerikai filmdráma, 1984
22:10
Kenó
22:20
amerikai játékfilm, 2004
 
22:15
Kenó
22:20
amerikai krimi, 1989
22:40
Kenó
22:50
olasz filmvígjáték, 1975
22:50
Kenó
 
22:25
Kenó
22:40
Cseh Hattyúk
cseh dokumentumfilm, 2015
22:00
amerikai romantikus vígjáték, 2001
22:40
Kenó
22:50
Kényszerű sorsfordulók
magyar dokumentumfilm-sorozat, Benedek István Gábor író (78 éves), 2015
23
óra
  
23:10
amerikai bűnügyi tévéfilm, 2007
23:10
amerikai filmvígjáték, 2008
  
23:15
Kenó
23:25
Kényszerű sorsfordulók
magyar dokumentumfilm-sorozat, Bárdos Pál író (79 éves), 2015
  
23:00
amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 23/15. rész: Miért?
23:50
amerikai bűnügyi tévéfilm, 2009
23:05
Kenó
23:15
német romantikus vígjáték, 2014
23:40
Angyalok és őrangyalok - Dávid Katalin művészettörténész portréja
23:35
Kenó
23:45
magyar filmdráma, 1980
23:50
magyar sitcom, 7. rész A csábítás iskolája, 2018 (ism.)
00
óra
00:30
Önök kérték
(ism.)
00:05
Kenó
00:15
A Bagi Nacsa Show
(ism.)
00:40
Egy egyedi eset - Szalai Györgyi portré
00:40
P'amende
65 éves a Rajkó
00:30
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
00:10
magyar bűnügyi film, 1983
00:25
magyar sitcom, 6. rész Kinek a pap, 2018 (ism.)
00:55
P'amende
Zorro álarc nélkül
00:15
Önök kérték
(ism.)
00:40
Fábry
(ism.)
 
00:50
Nagyok
00:35
P'amende
Hurrá nyaralunk!
 
00:20
Izzás és méltóság - Bede-Fazekas Csaba Kossuth-díjas operaénekes portréja
szombat
április 21.
vasárnap
április 22.
hétfő
április 23.
kedd
április 24.
szerda
április 25.
csütörtök
április 26.
péntek
április 27.
szombat
április 28.
vasárnap
április 29.
hétfő
április 30.
kedd
május 1.
szerda
május 2.
csütörtök
május 3.
péntek
május 4.
01
óra
01:30
Szerelmes földrajz
magyar ismeretterjesztő magazin, Vidnyánszky Attila rendező - Utazások a Nagy-hegy körül...
01:15
A fák titokzatos világa
osztrák ismeretterjesztő film
01:40
Elfeledett magyar irodalom
magyar irodalmi műsor, Károli Gáspár I. rész, 2013
01:15
Nagyok
Aknay János 2. epizód
01:45
Elfeledett magyar irodalom
magyar irodalmi műsor, Károli Gáspár II. rész, 2013
01:05
P'amende
Szívvel-zenével
01:35
Elfeledett magyar irodalom
magyar irodalmi műsor, Szenczi Molnár Albert I. rész, 2013
 
01:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Vlkolinec - Fából ácsolt falu a farkasok földjén, 2001
01:45
Elfeledett magyar irodalom
magyar irodalmi műsor, Szenczi Molnár Albert - II. rész, 2013
01:15
Ablonczy László - A Nemzeti varázskörében
01:55
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, A drezdai Elba-part - A szászországi Canale Grande, Németország, 2005
01:20
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Regensburg - Mély álomból ébredő város, Németország, 2007
01:40
Elfeledett magyar irodalom
magyar irodalmi műsor, Pázmány Péter, 2013
01:20
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, A Coa völgye, 2008
01:45
Elfeledett magyar irodalom
magyar irodalmi műsor, Apáczai Csere János, 2013
01:10
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Az ománi öntözőrendszer- Ahol mindent a nap és a csillagok irányítanak, 2007
01:30
Elfeledett magyar irodalom
magyar irodalmi műsor, Árva Bethlen Kata-Bethlen Miklós, 2013
01:30
Pannon expressz
magyar magazin, Nagykálló, 2013
01:15
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Le Havre - Betonba álmodott költészet, Franciaország, 2006
01:35
Pannon expressz
magyar magazin, Szarvas, 2013
02
óra
02:00
Noé barátai
02:35
Magyar klasszikusok új köntösben
magyar irodalmi műsor, Gárdonyi Géza - 2. rész
02:05
Szerelmes földrajz
magyar ismeretterjesztő magazin, Piros Ildikó - "...Mint a mesében..."
02:30
Noé barátai
02:10
Noé barátai
02:40
Magyar klasszikusok új köntösben
magyar irodalmi műsor, Madách Imre - 1. rész
02:15
Noé barátai
02:40
Magyar klasszikusok új köntösben
magyar irodalmi műsor, Madách Imre - 2. rész
02:05
Noé barátai
02:35
Magyar klasszikusok új köntösben
magyar irodalmi műsor, Kölcsey Ferenc - 1. rész
02:10
Noé barátai
02:35
Magyar klasszikusok új köntösben
magyar irodalmi műsor, Kölcsey Ferenc - 2. rész
02:15
Noé barátai
02:40
Magyar klasszikusok új köntösben
magyar irodalmi műsor, Vörösmarty Mihály - 1. rész
02:10
Noé barátai
02:35
Magyar klasszikusok új köntösben
magyar irodalmi műsor, Vörösmarty Mihály - 2. rész
02:15
Noé barátai
02:40
Magyar klasszikusok új köntösben
magyar irodalmi műsor, Katona József
02:10
Noé barátai
02:35
Magyar klasszikusok új köntösben
magyar irodalmi műsor, Jókai Mór - 1. rész
02:10
Noé barátai
02:40
Magyar klasszikusok új köntösben
magyar irodalmi műsor, Jókai Mór - 2. rész
02:00
Noé barátai
02:35
Magyar klasszikusok új köntösben
magyar irodalmi műsor, Mikszáth Kálmán - 1. rész
02:00
Noé barátai
02:35
Magyar klasszikusok új köntösben
magyar irodalmi műsor, Mikszáth Kálmán - 2. rész
02:00
Noé barátai
02:35
Magyar klasszikusok új köntösben
magyar irodalmi műsor, Berzsenyi Dániel
03
óra
03:05
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Gölle, 2015
03:35
Forint, fillér
(ism.)
03:00
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Lovasberény, 2015
03:40
Kosár
(ism.)
03:10
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Báta, 2015
03:40
Unió28
(ism.)
03:05
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Dunabogdány, 2015
03:40
Esély
(ism.)
03:05
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Verőce, 2015
03:35
Kárpát expressz
(ism.)
03:05
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Cserépfalu, 2015
03:40
Magyar gazda
(ism.)
03:10
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Zánka, 2015
03:40
Élő egyház
(ism.)
03:05
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Kiskunfélegyháza, 2015
03:40
Forint, fillér
(ism.)
03:10
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Magyarszék, 2015
03:40
Kosár
(ism.)
03:05
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Csolnok, 2015
03:40
Unió28
(ism.)
03:10
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Mencshely, 2013
03:40
Esély
(ism.)
03:05
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Kiskunhalas, 2010
03:35
Kárpát expressz
(ism.)
03:05
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Sülysáp, 2010
03:35
Magyar gazda
(ism.)
03:05
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Sándorfalva, 2010
03:40
Élő egyház
(ism.)
szombat
április 21.
vasárnap
április 22.
hétfő
április 23.
kedd
április 24.
szerda
április 25.
csütörtök
április 26.
péntek
április 27.
szombat
április 28.
vasárnap
április 29.
hétfő
április 30.
kedd
május 1.
szerda
május 2.
csütörtök
május 3.
péntek
május 4.
Copyright © 2018 Minnetonka Lapkiadó Kft.