június 18 - július 1.
hétfő
június 18.
kedd
június 19.
szerda
június 20.
csütörtök
június 21.
péntek
június 22.
szombat
június 23.
vasárnap
június 24.
hétfő
június 25.
kedd
június 26.
szerda
június 27.
csütörtök
június 28.
péntek
június 29.
szombat
június 30.
vasárnap
július 1.
04
óra
04:30
P'amende
Balajt
04:05
Ridikül
Ez tiszta kabaré! (ism.)
04:05
Ridikül
Ne csak egészség legyen! (ism.)
04:05
Ridikül
Akik a jég hátán is megélnek (ism.)
04:05
Ridikül
Érzelmi intelligenciánk, avagy az EQ nyomában (ism.)
04:05
Ridikül
A természet körforgásában (ism.)
04:05
Dokuzóna - Válogatás nemzetiségi filmekből
magyar dokumentumfilm, MILTI / Ivanovity Katalin, az első szerb festőnő, 2018 (ism.)
04:05
Méregzöld mesék - Civilek a famaffia ellen
román ismeretterjesztő film, 2015 (ism.)
04:05
Ridikül
Égető élmények, törékeny női csontok (ism.)
04:05
Ridikül
Ecsettel mondom el (ism.)
04:05
Ridikül
Ikerterhesség, ikerlélektan (ism.)
04:05
Ridikül
Itthon, otthon vagyok (ism.)
04:05
Ridikül
Tabuk nélkül az endometriózisról (ism.)
04:05
Dokuzóna - Válogatás nemzetiségi filmekből
Belzebúb a korszellem / Családi kincses szótár (ism.)
05
óra
05:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Öt kontinens
(ism.)
05:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Novum
05:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Nagyok
Foltin Jolán
05:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Magyar Krónika
Láthatatlan természet (ism.)
05:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Mesterember
05:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Unió28
(ism.)
05:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Térkép
(ism.)
05:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Öt kontinens
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Novum
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Nagyok
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Magyar Krónika
Görgei Artúr
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Mesterember
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Unió28
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Térkép
(ism.)
06
óra
06:25
Világ
(ism.)
06:50
Summa
(ism.)
06:25
Család'18
(ism.)
06:50
Magyar gazda
(ism.)
06:25
Kosár
(ism.)
06:50
Kék bolygó
(ism.)
06:20
Forint, fillér
(ism.)
06:40
Kárpát expressz
(ism.)
06:20
Kék bolygó
(ism.)
06:40
Élő egyház
(ism.)
06:15
Itthon vagy!
(ism.)
06:45
Életkor
(ism.)
06:20
Esély
(ism.)
06:45
Kárpát expressz
(ism.)
06:20
Világ
(ism.)
06:45
Summa
(ism.)
06:25
Család'18
(ism.)
06:50
Magyar gazda
(ism.)
06:25
Kosár
(ism.)
06:50
Kék bolygó
(ism.)
06:25
Kárpát expressz
(ism.)
06:50
Forint, fillér
(ism.)
06:25
Kék bolygó
(ism.)
06:45
Élő egyház
(ism.)
06:20
Itthon vagy!
(ism.)
06:45
Életkor
(ism.)
06:25
Esély
(ism.)
06:45
Kárpát expressz
(ism.)
07
óra
07:20
Gasztroangyal
Belvárosi gasztrotúra (ism.)
07:20
Gasztroangyal
Selmecbánya
07:15
Gasztroangyal
Magyarpolány (ism.)
07:05
Gasztroangyal
Komlóska (ism.)
07:05
Gasztroangyal
Mezőhegyes (ism.)
07:10
Hogy volt?!
Ifjúsági filmek a Tv-ben (ism.)
07:10
Lengyelország
magyar ismeretterjesztő sorozat, 19/1. Przemysl - Egy keresztény séta, 2013
07:40
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Tisza Kálmán
07:10
Gasztroangyal
Erdély télen I. rész (ism.)
07:10
Gasztroangyal
Erdély télen II. rész (ism.)
07:15
Gasztroangyal
Vadászat Kaszópusztán (ism.)
07:15
Gasztroangyal
Cigány konyha
07:10
Gasztroangyal
Rétköz
07:10
Hogy volt?!
Németh Marika (ism.)
07:10
Lengyelország
magyar ismeretterjesztő sorozat, 19/2. "Mikor megyek Galícia felé", 2013
07:35
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Jókai Anna
hétfő
június 18.
kedd
június 19.
szerda
június 20.
csütörtök
június 21.
péntek
június 22.
szombat
június 23.
vasárnap
június 24.
hétfő
június 25.
kedd
június 26.
szerda
június 27.
csütörtök
június 28.
péntek
június 29.
szombat
június 30.
vasárnap
július 1.
08
óra
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:45
Önkéntesek
(ism.)
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:45
Evangélikus magazin
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
08:00
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:05
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
Útmutató
(ism.)
08:55
Így szól az Úr!
(ism.)
08:05
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:10
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
Isten kezében
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Gasztroangyal
Válogató adás - Budapest (ism.)
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:45
Kállai István 80
magyar szórakoztató műsor, 2009 (ism.)
08:05
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
08:05
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Református magazin
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:45
A sokszínű vallás
(ism.)
08:55
Így szól az Úr!
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Katolikus Krónika
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Gasztroangyal
Best of 5. Emlékezetes karakterek
08:05
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:10
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
Kabarémúzeum
magyar szórakoztató műsor, Ugratás, Fiú vagy lány, 2006 (ism.)
08:50
Kabarémúzeum
magyar szórakoztató műsor, Gomba, Éjféli látogató, Nyertes Zsuzsa énekel, 2006
09
óra
09:20
Az utódok reménysége
(ism.)
09:55
Magyar Krónika
Tánc
09:20
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
09:50
Tálentum
magyar riportműsor, Rost Andrea, 2002
09:10
Új nemzedék
(ism.)
09:50
Tálentum
magyar riportműsor, Csernus Mariann színművész, 2002
09:00
Kereszt-Tények
magyar vallási műsor (ism.)
09:10
Magyar Krónika
Bagi Nacsa portré
09:40
Nagyok
Bereményi Géza 2.
09:05
Katolikus Krónika
(ism.)
09:40
Tálentum
magyar riportműsor, Keserü Ilona utóképei, 2002
09:35
Tálentum
magyar riportműsor, Jókai Anna, 2002
09:35
Tálentum
magyar riportműsor, Benkő Samu-Murokország, 2002
09:00
Isten kezében
09:30
Tálentum
magyar riportműsor, "Az élet is egy égés..." - Schrammel Imre művészete, 2002
09:05
Evangélikus ifjúsági műsor
(ism.)
09:15
Református ifjúsági műsor
(ism.)
09:20
Úton-útfélen
(ism.)
09:40
Tálentum
magyar riportműsor, Bolberitz Pál katolikus pap, 2002
09:10
Önkéntesek
(ism.)
09:45
Tálentum
magyar riportműsor, Lovász László matematikus- Egy legendás osztály és a világhír, 2003
09:10
Kereszt-Tények
magyar vallási műsor (ism.)
09:20
Kérdések a Bibliában
(ism.)
09:40
Tálentum
magyar riportműsor, Banner Zoltán, 2003
09:10
Isten kezében
(ism.)
09:40
Tálentum
magyar riportműsor, Hamari Júlia, 2003
09:35
Tálentum
magyar riportműsor, Kiss B. Atilla - operaénekes, 2003
09:10
Kabarémúzeum
magyar szórakoztató műsor, 3 pofon, Költő, Fő a diszkréció, 2006
09:40
Tálentum
magyar riportműsor, Kállai Ferenc színművész, 2003
10
óra
10:25
Nagyok
Huszti Péter
10:55
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
10:25
Magyar Krónika
A ló
10:50
Nagyok
Huszti Péter 2.
10:25
Magyar Krónika
Zarándoklat
10:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
10:20
Snétberger tanítványok - A zene felemel!
magyar dokumentumfilm, 2016
10:15
Magyar Krónika
A repülés
10:45
Nagyok
Vizi E. Szilveszter
10:10
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:45
Öt kontinens
10:10
Magyar Krónika
10:35
Térkép
(ism.)
10:15
Magyar Krónika
Animáció
10:40
Nagyok
Vizi E. Szilveszter 2.
10:15
Magyar Krónika
Vígszínház
10:45
Nagyok
Marton Éva
10:15
Magyar Krónika
Shakesperae 400
10:50
Nagyok
Marton Éva 2.
10:15
Magyar Krónika
Gasztronómia
10:45
Nagyok
Történetek az emberségről
10:15
Magyar Krónika
Skanzen
10:45
Nagyok
Történetek a könnyedségről
10:10
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:40
Öt kontinens
10:15
Magyar Krónika
Az aranyról mindent
10:40
Térkép
(ism.)
11
óra
11:15
magyar játékfilm, 1956
11:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:35
Finish - avagy Álmom az életem túlélte
magyar tévéjáték, 1975
11:00
Nagyok
Bereményi Géza
11:30
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:45
Nőuralom
magyar tévéjáték, 1981
11:15
magyar tévéfilm, 2/1., 1968
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:25
Az aranykesztyű lovagjai
2/2.
11:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:30
magyar gyerekfilm, 1969
11:05
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:20
magyar játékfilm, 1992 (ism.)
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:20
Könnyű múzsa
magyar játékfilm, 1947
11:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:30
Cseppben a tenger
magyar tévéfilm, 1968
11:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:35
magyar játékfilm, 1977
11:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:30
Zsarumeló
magyar tévéfilm, 2/1. rész: Zulejka Méhkirálynő oda-vissza
11:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:30
Zsarumeló
magyar tévéfilm, 2/2. rész: A kínai páros
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:25
magyar romantikus film, 1941
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:25
magyar filmvígjáték, 1968 (ism.)
hétfő
június 18.
kedd
június 19.
szerda
június 20.
csütörtök
június 21.
péntek
június 22.
szombat
június 23.
vasárnap
június 24.
hétfő
június 25.
kedd
június 26.
szerda
június 27.
csütörtök
június 28.
péntek
június 29.
szombat
június 30.
vasárnap
július 1.
12
óra
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
13
óra
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:25
Roma magazin
(ism.)
13:55
Domovina
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Srpski Ekran
(ism.)
13:50
Unser Bildschirm
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Hrvatska Kronika
(ism.)
13:50
Ecranul nostru
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Rondo
(ism.)
13:50
Kvartett
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
P'amende
(ism.)
13:50
Öt kontinens
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Imádom ezt a kicsi lyukat - Király László vallomásai
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Nagyok
13:50
Gravitáció a kötődés természete
magyar ismeretterjesztő film, 2018
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Roma magazin
(ism.)
13:50
Domovina
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Srpski Ekran
(ism.)
13:50
Unser Bildschirm
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Hrvatska Kronika
(ism.)
13:50
Ecranul nostru
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
13:50
Alpok-Duna-Adria
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Életkerék
(ism.)
13:50
Öt kontinens
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Nekem már egy hét után honvágyam van - Kékedi László fafaragó, a népművészet mestere
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Nagyok
13:50
Vasúti építészet Magyarországon
magyar ismeretterjesztő film, 2015
14
óra
14:30
Család-barát válogatás
(ism.)
14:25
Család-barát válogatás
(ism.)
14:25
Család-barát válogatás
(ism.)
14:25
Család-barát válogatás
(ism.)
14:20
Család-barát válogatás
(ism.)
14:20
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Csabai Márk
14:50
Balatoni nyár 2018
(ism.)
14:55
Red Bull Air Race Budapest 2018
2018
14:25
Család-barát válogatás
(ism.)
14:25
Család-barát válogatás
(ism.)
14:25
Család-barát válogatás
(ism.)
14:25
Család-barát válogatás
(ism.)
14:25
Család-barát válogatás
(ism.)
14:15
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
A tökéletes zártság egyetlen pillanata
14:50
Balatoni nyár 2018
(ism.)
14:50
Új idők új dalai
2018.06.17-i adás
hétfő
június 18.
kedd
június 19.
szerda
június 20.
csütörtök
június 21.
péntek
június 22.
szombat
június 23.
vasárnap
június 24.
hétfő
június 25.
kedd
június 26.
szerda
június 27.
csütörtök
június 28.
péntek
június 29.
szombat
június 30.
vasárnap
július 1.
15
óra
15:30
Balatoni nyár 2018
(ism.)
15:25
Balatoni nyár 2018
(ism.)
15:25
Balatoni nyár 2018
(ism.)
15:20
Balatoni nyár 2018
(ism.)
15:20
Balatoni nyár 2018
(ism.)
  
15:20
Balatoni nyár 2018
(ism.)
15:25
Balatoni nyár 2018
(ism.)
15:25
Balatoni nyár 2018
(ism.)
15:25
Balatoni nyár 2018
(ism.)
15:25
Balatoni nyár 2018
(ism.)
 
15:25
Balatoni nyár 2018
(ism.)
16
óra
     
16:50
Hétvégi belépő
16:05
Új idők új dalai
Makovecz Imre életműve
16:40
WTCR
Portugál Nagydíj - 2. Futam
     
16:50
Hétvégi belépő
16:50
Múlt és Jelen
Gulyás László beszélgetése Básti Istvánnal
17
óra
17:25
Itthon vagy!
Balatoni gasztro körkép, 2016
17:50
Férfi kosárlabda NB I. Bajnoki döntő 4. mérkőzés
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Szolnoki Olaj KK
17:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Vitnyéd, 2016
17:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Igal, 2016
17:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Szentkirály, 2016
17:55
Gasztroangyal
Mezőhegyes
17:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Feked, 2016
17:55
Gasztroangyal
Erdély télen I. rész
 
17:25
Múlt és Jelen
Gulyás László beszélgetése Temesvári Ottóval
17:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Nagymányok, 2016
17:55
Gasztroangyal
Erdély télen II. rész
17:25
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Maglód, 2016
17:25
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Kőszegszerdahely, 2016
17:25
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Bár, 2016
17:25
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Seregélyes, 2016
  
hétfő
június 18.
kedd
június 19.
szerda
június 20.
csütörtök
június 21.
péntek
június 22.
szombat
június 23.
vasárnap
június 24.
hétfő
június 25.
kedd
június 26.
szerda
június 27.
csütörtök
június 28.
péntek
június 29.
szombat
június 30.
vasárnap
július 1.
18
óra
 
18:05
Férfi vízilabda Világliga Szuperdöntő
Montenegró - Magyarország
18:55
Itthon vagy!
Cserehát
18:05
Férfi vízilabda világliga szuperdöntő
Japán-Magyarország
18:55
Itthon vagy!
Szarvas
 
18:55
Itthon vagy!
Pécs 2
18:50
Térkép
(ism.)
18:05
WTCR
Portugál Nagydíj - 3. Futam
18:55
Öt kontinens
(ism.)
18:55
Itthon vagy!
Sopron 2
18:00
Gasztroangyal
Vadászat Kaszópusztán
18:00
Itthon vagy!
Tiszaújváros
18:00
Itthon vagy!
Észak-Balaton
18:00
Gasztroangyal
Bábolna
18:55
Térkép
(ism.)
 
19
óra
 
19:25
Hazajáró
Biharország - A lovagkirály hagyatéka
19:25
Hazajáró
Madaras - Bars tetején
19:00
Itthon vagy!
Kiskunfélegyháza
19:25
Hazajáró
Eredj, ha tudsz...(én itthon maradok!)
19:30
Hazajáró
Görgényi-havasok 3. - A Délhegy csoport
19:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Szászvár, 2017
19:25
Szerelmes földrajz
Marton Éva
19:20
Hazajáró
19:50
Kabarémúzeum
magyar szórakoztató műsor, Ugratás, Fiú vagy lány, 2006
19:00
Itthon vagy!
Hódmezővásárhely
19:25
Hazajáró
Kutasfölde
 
19:50
Múlt és Jelen
Gulyás László beszélgetése Losonczy Árpáddal
19:00
Itthon vagy!
Budapest - Dél-Balaton 1
19:30
Hazajáró
19:25
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Kesztölc, 2017
19:50
Férfi kosárlabda világbajnoki-selejtező
Magyarország - Litvánia mérkőzés
20
óra
20:05
Férfi vízilabda világliga szuperdöntő
Ausztrália-Magyarország
20:00
Banán, pumpa, kurbli - L'art pour l'art Társulat
magyar szórakoztató műsor, A kamarakórus és a többiek..., 2011
20:00
Nevetni kell, ennyi az egész
magyar kabaré, 2011
20:00
Szenes Iván emlékkoncert 2016
magyar koncertfilm, 4/4. rész
20:00
Válogatás a L´art Pour L´art, a Szálka és a Van képünk hozzá legjo
20:00
Dokuzóna - Válogatás nemzetiségi filmekből
magyar dokumentumfilm, MILTI / Ivanovity Katalin, az első szerb festőnő, 2018
 
20:10
Kabarémúzeum
magyar szórakoztató műsor, Gomba, Éjféli látogató, Nyertes Zsuzsa énekel, 2006
20:30
Kabarémúzeum
magyar szórakoztató műsor, 3 pofon, Költő, Fő a diszkréció, 2006
20:00
Banán, pumpa, kurbli - L'art pour l'art Társulat
magyar szórakoztató műsor, Zigóta és a többiek..., 2011
20:00
Nevetni kell, ennyi az egész
magyar kabaré
20:20
Férfi kosárlabda világbajnoki-selejtező
Koszovó-Magyarország
20:00
Századszor is bejön!- A XX. század legnépszerűbb tévés kabarétréfái
magyar szórakoztató műsor, 2013
20:00
Dokuzóna - Válogatás nemzetiségi filmekből
Belzebúb a korszellem / Családi kincses szótár
 
21
óra
21:35
Honfoglaló
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Honfoglaló
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Honfoglaló
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Honfoglaló
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Honfoglaló
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:20
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
magyar játékfilm, 1992
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Méregzöld mesék - Civilek a famaffia ellen
román ismeretterjesztő film, 2015
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Honfoglaló
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Honfoglaló
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Honfoglaló
(ism.)
 
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Honfoglaló
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
magyar filmvígjáték, 1968
21:55
A koronatanú - Hetényi Károly évszázada
magyar dokumentumfilm, 2011
hétfő
június 18.
kedd
június 19.
szerda
június 20.
csütörtök
június 21.
péntek
június 22.
szombat
június 23.
vasárnap
június 24.
hétfő
június 25.
kedd
június 26.
szerda
június 27.
csütörtök
június 28.
péntek
június 29.
szombat
június 30.
vasárnap
július 1.
22
óra
22:30
magyar bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 16/1. rész: A megfelelő ember
22:30
magyar bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 16/2. rész: Beavatás
22:30
magyar bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 16/3. rész: Deamon a neten
22:30
magyar bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 16/4. rész: Black Box
22:30
magyar bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 16/5. rész: Mindenki valaki más
 
22:30
Hogy volt?!
Németh Marika
22:30
magyar bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 16/6. rész: Álarcok
22:30
magyar bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 16/7. rész: A gyanú árnyéka
22:30
magyar bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 16/8. rész: Figyelmeztetés
22:25
Honfoglaló
(ism.)
22:30
magyar bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 16/9. rész: Bizalomkör
 
22:55
Hogy volt?!
Horváth Attila, dalszövegíró (ism.)
23
óra
23:20
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Kolosai Nedda: A gyermekkultúra aktív ápolása - óvodások a múzeumban
23:20
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Avar Ákos: A fenntarthatóság elve a mongol pásztorok tudásában
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Győrffy Kinga: Mi különbözteti meg a sztorizgatást a profi történetmeséléstől?
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Tóth Árpád: Mi a Kodály-módszer és miért sikeres világszerte?
23:20
Kulturális Híradó
(ism.)
23:50
Mindenki Akadémiája
Regős József: Kísérleti régészet
23:05
magyar sitcom, 5. rész Isten útjai, 2018
23:35
Kulturális Híradó
(ism.)
23:30
Kulturális Híradó
(ism.)
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Bokor Tamás: Büszkeség és balítélet, anyám feltölt, én meg égek
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Saly Noémi: A Tabán tündöklése és bukása
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Furka Mikó: A mikrosebészet csodálatos világa
23:15
Kulturális Híradó
(ism.)
23:50
Mindenki Akadémiája
Irsaly-Nagy Balázs: A királyok völgye kezdetei
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Polgár Zsolt: Tudomány a burgonyában
23:05
magyar sitcom, 6. rész Kinek a pap, 2018
23:30
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Kulturális Híradó
(ism.)
00
óra
00:25
Tudomány minden napra
(ism.)
00:40
Hetedhét kaland
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán
00:55
Himnusz
00:25
Tudomány minden napra
(ism.)
00:40
Hetedhét kaland
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán
00:55
Himnusz
00:25
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán
00:55
Himnusz
00:25
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán
00:55
Himnusz
00:25
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán
00:55
Himnusz
00:05
Opera Café
00:30
Evangélium
(ism.)
00:55
Himnusz
00:00
SzépMűvészet
00:30
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Tisza Kálmán
00:55
Himnusz
00:25
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:25
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:25
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:20
Tudomány minden napra
(ism.)
00:40
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:25
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:00
Opera Café
00:30
Evangélium
Az apostolok cselekedetei
00:55
Himnusz
 
hétfő
június 18.
kedd
június 19.
szerda
június 20.
csütörtök
június 21.
péntek
június 22.
szombat
június 23.
vasárnap
június 24.
hétfő
június 25.
kedd
június 26.
szerda
június 27.
csütörtök
június 28.
péntek
június 29.
szombat
június 30.
vasárnap
július 1.
01
óra
01:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Kállai István 80
magyar szórakoztató műsor, 2009 (ism.)
01:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Banán, pumpa, kurbli - L'art pour l'art Társulat
magyar szórakoztató műsor, A kamarakórus és a többiek..., 2011 (ism.)
01:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Nevetni kell, ennyi az egész
magyar kabaré, 2011 (ism.)
01:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Szenes Iván emlékkoncert 2016
magyar koncertfilm, 4/4. rész (ism.)
01:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Válogatás a L´art Pour L´art, a Szálka és a Van képünk hozzá legjo
(ism.)
01:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:00
ZÁRÓHÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Nekem már egy hét után honvágyam van - Kékedi László fafaragó, a népművészet mestere
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Kabarémúzeum
magyar szórakoztató műsor, Ugratás, Fiú vagy lány, 2006 (ism.)
01:55
Kabarémúzeum
magyar szórakoztató műsor, Gomba, Éjféli látogató, Nyertes Zsuzsa énekel, 2006 (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Banán, pumpa, kurbli - L'art pour l'art Társulat
magyar szórakoztató műsor, Zigóta és a többiek..., 2011 (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Nevetni kell, ennyi az egész
magyar kabaré (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Fenségesen élni - Ferencz István építőművész
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Századszor is bejön!- A XX. század legnépszerűbb tévés kabarétréfái
magyar szórakoztató műsor, 2013 (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
 
02
óra
02:25
magyar játékfilm, 1956 (ism.)
02:30
Finish - avagy Álmom az életem túlélte
magyar tévéjáték, 1975 (ism.)
02:25
Nőuralom
magyar tévéjáték, 1981 (ism.)
02:30
magyar tévéfilm, 2/1., 1968 (ism.)
02:30
magyar tévéfilm, 2/2. rész, 1968 (ism.)
02:30
magyar játékfilm, 1959 (ism.)
02:30
magyar gyerekfilm, 1969 (ism.)
02:15
Kabarémúzeum
magyar szórakoztató műsor, 3 pofon, Költő, Fő a diszkréció, 2006 (ism.)
02:40
Könnyű múzsa
magyar játékfilm, 1947 (ism.)
02:30
Cseppben a tenger
magyar tévéfilm, 1968 (ism.)
02:30
magyar játékfilm, 1977 (ism.)
02:30
Zsarumeló
magyar tévéfilm, 2/1. rész: Zulejka Méhkirálynő oda-vissza (ism.)
02:20
Zsarumeló
magyar tévéfilm, 2/2. rész: A kínai páros (ism.)
02:30
magyar filmdráma, 1957 (ism.)
 
03
óra
 
03:40
P'amende
Pancinello
03:25
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, Sintra, 2008
03:50
Nyitott stúdió
magyar zenei műsor, Angelitos, 1993
 
03:50
Nyitott stúdió
magyar zenei műsor, Halász Judit és a Fonográf - I. rész, 1994
 
03:45
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, Évora, 2008
 
03:45
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, Angra do Heroísmo, 2008
03:35
P'amende
A világ élvonalában - Találkozás Balogh Roland gitárművésszel
03:50
Nyitott stúdió
magyar zenei műsor, Halász Judit és a Fonográf - II. rész, 1994
03:40
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, A Coa völgye, 2008
  
hétfő
június 18.
kedd
június 19.
szerda
június 20.
csütörtök
június 21.
péntek
június 22.
szombat
június 23.
vasárnap
június 24.
hétfő
június 25.
kedd
június 26.
szerda
június 27.
csütörtök
június 28.
péntek
június 29.
szombat
június 30.
vasárnap
július 1.
Copyright © 2018 Minnetonka Lapkiadó Kft.