szeptember 19 - október 2.
szerda
szeptember 19.
csütörtök
szeptember 20.
péntek
szeptember 21.
szombat
szeptember 22.
vasárnap
szeptember 23.
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
04
óra
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
04:05
Dokuzóna
Ecseri lakoma (ism.)
04:05
A világhírű magyar hordó
magyar ismeretterjesztő film, 2017 (ism.)
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2011
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2011
04:05
Dokuzóna
(ism.)
05
óra
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Nagyok
Maurer Dóra 2. rész
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Magyar Krónika
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Mesterember
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Unió28
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Térkép
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Öt kontinens
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Novum
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Nagyok
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Magyar Krónika
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Mesterember
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Unió28
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Térkép
(ism.)
06
óra
06:25
Magyar gazda
(ism.)
06:50
Kék bolygó
(ism.)
06:25
Kárpát expressz
(ism.)
06:50
Forint, fillér
(ism.)
06:25
Iskolapad
(ism.)
06:45
Élő egyház
(ism.)
06:15
Itthon vagy!
(ism.)
06:40
Életkor
(ism.)
06:25
Esély
(ism.)
06:45
Kárpát expressz
(ism.)
06:25
Világ
(ism.)
06:50
Summa
(ism.)
06:25
Család'18
(ism.)
06:50
Magyar gazda
(ism.)
06:25
Magyar gazda
(ism.)
06:50
Kék bolygó
(ism.)
06:25
Kárpát expressz
(ism.)
06:45
Forint, fillér
(ism.)
06:25
Iskolapad
(ism.)
06:50
Élő egyház
(ism.)
06:15
Itthon vagy!
(ism.)
06:40
Életkor
(ism.)
06:20
Esély
(ism.)
06:45
Kárpát expressz
(ism.)
07
óra
07:15
Gasztroangyal
Tuzsér (ism.)
07:20
Gasztroangyal
Szeged környéki zöldségmustra (ism.)
07:10
Gasztroangyal
Szatmári gasztrotúra Takács Lajossal (ism.)
07:05
Hogy volt?!
Malekék (ism.)
07:10
Lengyelország
magyar ismeretterjesztő sorozat, 19/14. Westerplatte - "A hírnév a bátorság árnyéka csupán", 2013
07:40
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Gróf Andrássy Gyula
07:15
Gasztroangyal
Eszék (ism.)
07:15
Gasztroangyal
Berzencei batátaszüret (ism.)
07:20
Gasztroangyal
Gyergyószárhegy (ism.)
07:10
Gasztroangyal
Őszi túra Erdélyben (ism.)
07:15
Gasztroangyal
Nógrádi kirándulás (ism.)
07:05
Hogy volt?!
Primadonna, szubrett, bonviván régen és most (ism.)
07:10
Lengyelország
magyar ismeretterjesztő sorozat, 19/15. Frombork - A világmindenség középpontja, 2013
07:35
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
"Mihályok"
szerda
szeptember 19.
csütörtök
szeptember 20.
péntek
szeptember 21.
szombat
szeptember 22.
vasárnap
szeptember 23.
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
08
óra
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:45
Evangélikus riportok
(ism.)
08:05
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:10
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
Katolikus Krónika
(ism.)
08:55
Isten kezében
A firkás (ism.)
08:00
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:05
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
Gasztroangyal
Válogató adás - Balaton (ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Önök kérték
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Tanúságtevők
(ism.)
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Baptista magazin
(ism.)
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Útmutató
(ism.)
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Isten kezében
(ism.)
08:00
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:10
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
Gasztroangyal
Somló (ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Önök kérték
(ism.)
09
óra
09:10
Kérdések a Bibliában
(ism.)
09:25
A bölcsesség kezdete...
(ism.)
09:50
Tálentum
magyar riportműsor, Villanások - Básti Juli arcai, 2005
09:10
Így szól az Úr!
(ism.)
09:20
Kereszt-Tények
magyar vallási műsor (ism.)
09:25
A sokszínű vallás
(ism.)
09:55
Magyar Krónika
"Rendben vagyunk" - szerzetesi életforma
09:30
Tálentum
magyar riportműsor, Marosi Ernő művészettörténész, 2005
09:30
Tálentum
magyar riportműsor, Dudás Károly, 2005
09:35
Tálentum
magyar riportműsor, Horváth Csaba, 2005
09:05
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
09:35
Tálentum
magyar riportműsor, Szörényi László, 2005
09:15
Református riportok
(ism.)
09:50
Magyar Krónika
Kibervilág
09:10
Új nemzedék
(ism.)
09:45
Tálentum
magyar riportműsor, Élet-formák - (Ciupe Bartha Ernő), 2005
09:10
Így szól az Úr!
(ism.)
09:15
Kereszt-Tények
magyar vallási műsor (ism.)
09:35
Tálentum
magyar riportműsor, Eperjes Károly, 2005
09:15
Katolikus Krónika
(ism.)
09:50
In memoriam Sinkovits Imre
09:25
Szent Mihály nap
09:35
Tálentum
magyar riportműsor, Dr. Bachman Zoltán építész, 2005
10
óra
10:20
Magyar Krónika
Vallomások az építészetben
10:50
Új idők, új dalai
A nyájas gyűlölködő- Színpadon III. Richárd monológja
10:25
Új idők, új dalai
Teofánia - A szakrális szobrok születése
10:55
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
10:00
Magyar Krónika
A kenyér
10:30
Új idők, új dalai
Egy balettelőadás születése
10:00
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:30
Öt kontinens
10:05
Magyar Krónika
10:35
Térkép
(ism.)
10:05
Magyar Krónika
Közösségi Szinterek
10:35
Új idők, új dalai
Így születik az akt grafika
10:20
Új idők, új dalai
Így születik az egyperces
10:50
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
10:20
Magyar Krónika
Az idő
10:50
Új idők, új dalai
Egy zongoraest születése
10:10
Magyar Krónika
Hungarikumok tárháza
10:40
Új idők, új dalai
Egy Kortárs táncelőadás születése
10:50
Új idők, új dalai
Egy felnőtt bábelőadás születése
10:30
Öt kontinens
10:55
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
10:10
Magyar Krónika
10:40
Térkép
(ism.)
11
óra
11:25
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:40
magyar tévéjáték, 1963
11:10
Edith és Marlene
magyar művészeti műsor, 1992
11:00
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:15
Az elsőszülött
magyar tévéjáték, 1973
11:05
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:15
magyar filmvígjáték, 1969
11:05
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:20
magyar játékfilm, 1941
11:05
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:25
magyar játékfilm, 1963
11:10
Cid
magyar tévéfilm, 1981
11:25
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:40
magyar tévéfilm, 1978
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:25
Éljen az egyenlőség
magyar tévéjáték, 1979
11:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:35
Mondd a neved
magyar tévéfilm, 1967
11:15
És akkor a pasas
magyar játékfilm, 1966
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:25
magyar filmvígjáték, 1941
szerda
szeptember 19.
csütörtök
szeptember 20.
péntek
szeptember 21.
szombat
szeptember 22.
vasárnap
szeptember 23.
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
12
óra
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
13
óra
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Hrvatska Kronika
(ism.)
13:50
Ecranul nostru
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
13:50
Alpok-Duna-Adria
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Életkerék
(ism.)
13:50
Öt kontinens
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Szabados Árpád
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Nagyok
13:50
A világhírű magyar hordó
magyar ismeretterjesztő film, 2017
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Roma magazin
(ism.)
13:50
Domovina
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Srpski Ekran
(ism.)
13:50
Unser Bildschirm
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Hrvatska Kronika
(ism.)
13:50
Ecranul nostru
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Rondo
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
P'amende
(ism.)
13:50
Öt kontinens
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Szent Mihály nap
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Nagyok
14
óra
14:20
Család-barát
(ism.)
14:20
Család-barát
(ism.)
14:20
Család-barát
(ism.)
14:15
Család-barát
(ism.)
14:20
Család-barát
(ism.)
14:20
Család-barát
(ism.)
14:20
Család-barát
(ism.)
14:15
Család-barát
(ism.)
14:20
Család-barát
(ism.)
14:15
Család-barát
(ism.)
14:40
Virtuóz pillanatok
szerda
szeptember 19.
csütörtök
szeptember 20.
péntek
szeptember 21.
szombat
szeptember 22.
vasárnap
szeptember 23.
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
15
óra
15:50
Magyar gazda
(ism.)
15:50
Kék bolygó
(ism.)
15:55
Kárpát expressz
(ism.)
15:50
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Mandics György irodalma
15:50
Mestersége színész
magyar portréfilm, Sinkovits Imre
15:45
Életkor
(ism.)
15:45
Család'18
(ism.)
15:45
Magyar gazda
(ism.)
15:40
Kék bolygó
(ism.)
15:45
Kárpát expressz
(ism.)
15:45
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Falusi Márton irodalma
15:05
"Bármi legyen, gazdagít"
magyar dokumentumfilm, 2016
16
óra
16:15
Noé barátai
(ism.)
16:45
Novum
16:15
Opera Café
16:45
Magyar Krónika
16:15
Rúzs és selyem
(ism.)
16:45
SzépMűvészet
16:20
Új idők új dalai
Hús-vér operahősök -Rigoletto a Dóm téren
16:50
A Zinner
magyar dokumentumfilm-sorozat, 2/1. rész, 2017
16:50
A Zinner
magyar dokumentumfilm-sorozat, 2/2. rész, 2017
16:10
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Apátfalva, 2018 (ism.)
16:45
Öt kontinens
(ism.)
16:05
Hazajáró
16:35
Térkép
(ism.)
16:10
Noé barátai
(ism.)
16:40
Novum
16:05
Opera Café
16:35
Magyar Krónika
16:10
Rúzs és selyem
(ism.)
16:40
Folkudvar
16:20
Új idők új dalai
A szürke összes árnyalata- Betonszobrászat
16:50
Szent Mihály nap
16:05
A szembejövő ember
magyar dokumentumfilm, 2001
17
óra
17:15
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Kiskunhalas, 2010
17:50
Gasztroangyal
Szeged környéki zöldségmustra
17:15
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Sülysáp, 2010
17:45
Gasztroangyal
Szatmári gasztrotúra Takács Lajossal
17:15
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Sándorfalva, 2010
17:45
Gasztroangyal
Eszék
17:50
Borvacsora
Badacsony, 2013
17:50
Borvacsora
Eger, 2013
17:15
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Békésszentandrás, 2010
17:50
Gasztroangyal
Berzencei batátaszüret
17:05
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Császártöltés, 2010
17:40
Gasztroangyal
Gyergyószárhegy
17:15
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Vecsés, 2010
17:50
Gasztroangyal
Őszi túra Erdélyben
17:10
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Bárdudvarnok, 2010
17:40
Gasztroangyal
Nógrádi kirándulás
17:10
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Káva, 2010
17:45
Gasztroangyal
Őszi túra a Vendvidéken
 
17:55
Borvacsora
Tokaj
szerda
szeptember 19.
csütörtök
szeptember 20.
péntek
szeptember 21.
szombat
szeptember 22.
vasárnap
szeptember 23.
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
18
óra
18:45
Hétmérföld
magyar ismeretterjesztő magazin, Dunaszerdahely és környéke
18:45
Hétmérföld
magyar ismeretterjesztő magazin, Nagyvárad és környéke
18:40
Hétmérföld
magyar ismeretterjesztő magazin, Zenta és környéke
18:50
Térkép
(ism.)
18:55
Öt kontinens
(ism.)
18:45
Hétmérföld
magyar ismeretterjesztő magazin, Nagykároly és környéke
18:40
Hétmérföld
magyar ismeretterjesztő magazin, Ada
18:45
Hétmérföld
magyar ismeretterjesztő magazin, Szatmárnémeti és környéke
18:40
Hétmérföld
magyar ismeretterjesztő magazin, Magyarkanizsa és környéke
18:40
Hétmérföld
magyar ismeretterjesztő magazin, Nagybánya és környéke
18:50
Térkép
(ism.)
18:55
Öt kontinens
(ism.)
19
óra
19:25
Magyarország, szeretlek!
magyar vetélkedő, 2018 (ism.)
19:25
Kerekek és lépések
magyar útifilmsorozat, Buckák, lápok, csatornák, 1990
19:20
Kerekek és lépések
magyar útifilmsorozat, Kistemplomok a Szamosháton, 1990
19:25
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Apátfalva, 2018 (ism.)
19:25
Hazajáró
19:25
Kerekek és lépések
magyar útifilmsorozat, A szatmári síkon, 1990
19:20
Kerekek és lépések
magyar útifilmsorozat, A szatmári Tiszaháton, 1990
19:30
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
19:20
Kerekek és lépések
magyar útifilmsorozat, A Beregi Tiszaháton, 1990
19:20
Kerekek és lépések
magyar útifilmsorozat, Naménytől Lónyáig a Beregben, 1990
19:25
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Sárpilis, 2018 (ism.)
19:25
Szerelmes földrajz
Az "alapító"
20
óra
 
20:00
Nem csak a 20 éveseké a világ
magyar zenei műsor, Szenes Iván írta, 2003
20:00
Önök kérték
(ism.)
20:00
Dokuzóna
Ecseri lakoma
20:00
Gasztroangyal
Somló (ism.)
20:00
Hogy volt?!
Primadonna, szubrett, bonviván régen és most (ism.)
20:00
Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
magyar szórakoztató műsor, 2008
 
20:00
Nem csak a 20 éveseké a világ
magyar zenei műsor, Szenes Iván írta, 2003
20:00
Önök kérték
(ism.)
20:00
Dokuzóna
20:00
Gasztroangyal
Barangolás Búza Sanyival (ism.)
21
óra
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Szomszédaink voltak (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Gasztrológia (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Párban, mégis függetlenül (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
A Bagi Nacsa Show
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Tervek nélkül semmik leszünk
magyar dokumentumfilm, 2016
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Színpad, ami összeköt (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
A hálózat rabjai (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Felforrósodik a föld? (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Elégedetlen vagy maximalista? (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
A testvérség, erő! Sokan vagyunk jól (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Fábry
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Asszonyok lázadása
magyar dokumentumfilm, 2016
szerda
szeptember 19.
csütörtök
szeptember 20.
péntek
szeptember 21.
szombat
szeptember 22.
vasárnap
szeptember 23.
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
22
óra
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
magyar sitcom, 18. rész Egy régi barát, 2018
22:35
Hogy volt?!
Primadonna, szubrett, bonviván régen és most (ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
 
22:55
Hogy volt?!
magyar szórakoztató műsor, Novák János, 2018 (ism.)
23
óra
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Forgács Tamás: Unalmas-e a nyelvtudomány?
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Kőnig Róbert: Gyermekkori sérülések, megelőzés, kezelés, vigasztalás
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Dudits Dénes: A szenvedélybetegség többgenerációs átkának megtörése
23:10
Kulturális Híradó
(ism.)
23:40
Opera Café
23:30
Kulturális Híradó
(ism.)
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Dr. Maurovich-Horvát Pál: Megelőzhető-e a szívinfarktusunk?
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Kiss László: Földön túli Földek. Exobolygók és az élet lehetőségei az univerzumban
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Gruber Péter: Barlangkutatás nyomjelző anyagok segítségével
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Berndt Mihály: Zajosak vagyunk?
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Heim Pál, Bálint Karola: Mesterséges, intelligens, egészséges?
23:00
magyar sitcom, 19. rész Szilvi velkám párti, 2018
23:30
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Kulturális Híradó
(ism.)
00
óra
00:30
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:30
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:30
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:10
Evangélium
Az apostolok cselekedetei
00:35
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, Az Alto Douro-i szőlővidék, 2008
00:55
Himnusz
00:00
Folkudvar
00:30
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Gróf Andrássy Gyula
00:55
Himnusz
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:00
Opera Café
00:30
Evangélium
Az apostolok cselekedetei
00:55
Himnusz
 
szerda
szeptember 19.
csütörtök
szeptember 20.
péntek
szeptember 21.
szombat
szeptember 22.
vasárnap
szeptember 23.
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
01
óra
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Magyarország, szeretlek!
magyar vetélkedő, 2018 (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Nem csak a 20 éveseké a világ
magyar zenei műsor, Szenes Iván írta, 2003 (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Önök kérték
(ism.)
01:05
Gasztroangyal
Somló (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
In memoriam Sinkovits Imre
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Hogy volt?!
Primadonna, szubrett, bonviván régen és most (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
magyar szórakoztató műsor, 2008 (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Nem csak a 20 éveseké a világ
magyar zenei műsor, Szenes Iván írta, 2003 (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Önök kérték
(ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Gasztroangyal
Barangolás Búza Sanyival (ism.)
 
02
óra
 
02:25
Edith és Marlene
magyar művészeti műsor, 1992 (ism.)
02:30
Az elsőszülött
magyar tévéjáték, 1973 (ism.)
02:00
magyar játékfilm, 1961 (ism.)
02:30
magyar filmvígjáték, 1962 (ism.)
02:30
magyar játékfilm, 1963 (ism.)
02:25
Cid
magyar tévéfilm, 1981 (ism.)
02:55
magyar tévéfilm, 1978 (ism.)
02:25
Éljen az egyenlőség
magyar tévéjáték, 1979 (ism.)
02:30
Mondd a neved
magyar tévéfilm, 1967 (ism.)
02:30
magyar játékfilm, 1966 (ism.)
 
03
óra
03:00
magyar tévéjáték, 1963 (ism.)
   
03:55
Megyejáró
magyar ismeretterjesztő magazin, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, 2009
03:50
Megyejáró
magyar ismeretterjesztő magazin, Somogy megye, 2009
  
03:50
Megyejáró
magyar ismeretterjesztő magazin, Vas megye, 2009
03:40
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, A Coa völgye, 2008
  
szerda
szeptember 19.
csütörtök
szeptember 20.
péntek
szeptember 21.
szombat
szeptember 22.
vasárnap
szeptember 23.
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
Copyright © 2018 Minnetonka Lapkiadó Kft.